Partnerzy

Śląski Uniwersystet Medyczny w Katowicach
Partner naukowy

Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Wspiera realizację prac badawczo-rozwojowych w ramach budowy platformy LABPLUS. Jest jedną z największych uczelni medycznych w Polsce kształcąca studentów na pięciu wydziałach w 16 kierunkach studiów. Uniwersytet dysponuje pięcioma szpitalami klinicznymi.

Partner medyczny

Diagnostyka - laboratoria medyczne

Lider laboratoryjnych badań medycznych w Polsce obsługujący miliony pacjentów rocznie, odpowiada za realizację badań wykonywanych w ramach platformy Labplus.

Diagnostyka - laboratoria medyczne
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
Partner

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

Największa instytucja wspierająca jednostki naukowe i przedsiębiorstwa w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań i technologii opartych na wynikach badań naukowych. Partner wspiera realizację projektu badawczo-rozwojowego pn. „Labplus - innowacyjna na skalę światową technologia diagnostyki medycznej” Czytaj więcej...

Partner medyczny

Znany Lekarz

Największy serwis umożliwiający umawianie wizyt lekarskich w Polsce. Partner wspiera realizację badań profilaktycznych i diagnostycznych wśród pacjentów.

Znany lekarz
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Partner naukowy

Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Wspiera realizację prac naukowo-badawczych w ramach rozwoju platformy LABPLUS. Cieszący się międzynarodowym uznaniem ośrodek badawczy i edukacyjny, oferujący wyjątkowe możliwości rozwoju akademickiego i zawodowego swoim studentom, doktorantom i pracownikom.

Pobierz aplikację i ciesz się zdrowiem!