Sukces w konkursie #ScaleITGlobal Summit

k.chojnacka@labplus.pl
07.03.2024
Sukces w konkursie #ScaleITGlobal Summit

Kolejny krok naprzód dla Labplus! Zwyciężyliśmy w prestiżowym konkursie #ScaleITGlobal Summit, organizowanym przez Gitex Global, Expand North Star i Business Link Poland&Middle East. Była to dla nas ogromna przyjemność i zaszczyt, ale także wyjątkowe wyzwanie, zwłaszcza że czas na wygłoszenie pitchu był z góry określony na zaledwie 2 minuty!

Sukces w konkursie dał nam nowe możliwości, w tym udział w prestiżowym wydarzeniu GITEX EUROPE w Berlinie. To dla nas nie tylko kolejna podróż, ale przede wszystkim szansa na zdobycie ciekawych doświadczeń, spotkanie z czołowymi postaciami z branży, a także nawiązanie nowych relacji biznesowych.

To niezwykła okazja, która umożliwia Labplus rozwój na globalnym rynku i wejście na kolejny, wyższy poziom rozwoju. Jesteśmy podekscytowani perspektywą dzielenia się naszymi pomysłami z liderami w branży.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować organizatorom za możliwość zaprezentowania naszej firmy w konkursie. Jesteśmy pełni entuzjazmu i gotowi podjąć kolejne wyzwania. Niech sukces w konkursie #ScaleITGlobal Summit będzie początkiem nieustającej drogi ku osiągnięciu jeszcze większych wysokości.