Kariera w Labplus

Dołącz do Labplus, by razem z nami ulepszać diagnostykę laboratoryjną dzięki AI. W Labplus łączymy ze sobą najbardziej aktualną wiedzę medyczną z nowoczesną technologią, by usprawniać diagnostykę laboratoryjną i pomagać pacjentom oraz lekarzom – także nam samym. Rozwój silnika diagnostycznego wymaga ścisłej współpracy lekarzy, naukowców, specjalistów data science i programistów. Jeśli nie widzisz oferty dla siebie, a chcesz pomagać nam w rozwoju Labplus, napisz do nas!

Rekrutacja

Prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego który ułatwi proces rekrutacji i zapoznanie się z klauzulą informacyjną administrowania Państwa danymi osobowymi:

lub, jeżeli nie chcą Państwo przesyłać nam formularza rekrutacyjnego to prosimy o zawarcie na własnych dokumentach rekrutacyjnych (CV, list motywacyjny) poniższych klauzul, które są dobrowolne, ale ich brak może uniemożliwić nam realizację procesu obecnej rekrutacji, przyszłych lub je ograniczyć:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach złożonych w procesie rekrutacji, zwłaszcza tych, które nie były wskazane przez Administratora jako konieczne i dokumentów załączonych w rekrutacji, w tym np. mojego zdjęcia, zaświadczeń o kwalifikacjach, w procesie tej rekrutacji.

WYRAŻAM ZGODĘ    NIE WYRAŻAM ZGODY

 

miejscowość, data, czytelny podpis

 

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

WYRAŻAM ZGODĘ    NIE WYRAŻAM ZGODY

miejscowość, data, czytelny podpis

 

Tutaj pobierzesz dokumenty niezbędne do złożenia w procesie zatrudnienia i zawierania umowy: