career-bg

Kariera w Labplus

Dołącz do Labplus, by razem z nami ulepszać diagnostykę laboratoryjną dzięki AI.

W Labplus łączymy ze sobą najbardziej aktualną wiedzę medyczną z nowoczesną technologią, by usprawniać diagnostykę laboratoryjną i pomagać pacjentom oraz lekarzom – także nam samym. Rozwój silnika diagnostycznego wymaga ścisłej współpracy lekarzy, naukowców, specjalistów data science i programistów.

Jeśli nie widzisz oferty dla siebie, a chcesz pomagać nam w rozwoju Labplus, napisz do nas!

Design
Opis oferty pracy
Do rozwijającego się zespołu poszukujemy osoby rozumiejącej proces projektowania zorientowany na użytkownika i rolę badań w tym procesie z min. 2 letnim doświadczeniem w pracy przy realizacji badań z użytkownikami, która wie jakie są narzędzie, aby ustalać potrzeby klienta oraz czym jest prowadzenie projektu badawczego - od realizacji badań po przedstawienie zsyntetyzowanych wniosków i przygotowanie projektu.
Poznaj szczegóły
Medical
Opis oferty pracy
Zatrudnimy lekarza w trakcie lub po ukończeniu specjalizacji z chorób wewnętrznych do pracy zdalnej przy naszym projekcie. Od kandydatów oczekujemy przede wszystkim doświadczenia w pracy w poradni internistycznej bądź podstawowej opieki zdrowotnej. Ponadto wymagamy umiejętności poruszania się po źródłach naukowych oraz szerokich zainteresowań medycznych. Praca polega na gromadzeniu i tworzeniu treści medycznych w oparciu o aktualną wiedzę. Poszukujemy lekarzy, którzy są w stanie poświęcić nam przynajmniej 60 godzin swojej pracy miesięcznie.
Poznaj szczegóły

 

REKRUTACJA

Prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego który ułatwi proces rekrutacji i zapoznanie się z klauzulą informacyjną administrowania Państwa danymi osobowymi:

  1. 022023_labplus_klauzula infromacyjna_rekrutacja_każdy rodzaj umowy_ml
  2. 092022_labplus_formularz w rekrutacji_ml

lub, jeżeli nie chcą Państwo przesyłać nam formularza rekrutacyjnego to prosimy o zawarcie na własnych dokumentach rekrutacyjnych (CV, list motywacyjny) poniższych klauzul, które są dobrowolne, ale ich brak może uniemożliwić nam realizację procesu obecnej rekrutacji, przyszłych lub je ograniczyć:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach złożonych w procesie rekrutacji, zwłaszcza tych, które nie były wskazane przez Administratora jako konieczne i dokumentów załączonych w rekrutacji, w tym np. mojego zdjęcia, zaświadczeń o kwalifikacjach, w procesie tej rekrutacji.

 WYRAŻAM ZGODĘ     NIE WYRAŻAM ZGODY

__________________________________________________________

miejscowość, data, czytelny podpis

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

 WYRAŻAM ZGODĘ    NIE WYRAŻAM ZGODY

__________________________________________________________

miejscowość, data, czytelny podpis

Tutaj pobierzesz dokumenty niezbędne do złożenia w procesie zatrudnienia i zawierania umowy:

Kwestionariusz osobowy dla pracowników, zleceniobiorców, usługodawców (B2B).

Formularz do wypełniania dla naszych procesorów, w tym osób świadczących usługi w formie B2B. Konieczny do złożenia wraz z umowa lub ofertą jako warunek spełnienia przesłanek należytej ochrony danych osobowych.

Pozostańmy w kontakcie