career-bg

Kariera w Labplus

Dołącz do Labplus, by razem z nami ulepszać diagnostykę laboratoryjną dzięki AI.

W Labplus łączymy ze sobą najbardziej aktualną wiedzę medyczną z nowoczesną technologią, by usprawniać diagnostykę laboratoryjną i pomagać pacjentom oraz lekarzom – także nam samym. Rozwój silnika diagnostycznego wymaga ścisłej współpracy lekarzy, naukowców, specjalistów data science i programistów.

Jeśli nie widzisz oferty dla siebie, a chcesz pomagać nam w rozwoju Labplus, napisz do nas!

Design
Opis oferty pracy
Do rozwijającego się zespołu poszukujemy osoby rozumiejącej proces projektowania zorientowany na użytkownika i rolę badań w tym procesie z min. 2 letnim doświadczeniem w pracy przy realizacji badań z użytkownikami, która wie jakie są narzędzie, aby ustalać potrzeby klienta oraz czym jest prowadzenie projektu badawczego - od realizacji badań po przedstawienie zsyntetyzowanych wniosków i przygotowanie projektu.
Poznaj szczegóły
Medical
Opis oferty pracy
Zatrudnimy lekarza w trakcie lub po ukończeniu specjalizacji z chorób wewnętrznych do pracy zdalnej przy naszym projekcie. Od kandydatów oczekujemy przede wszystkim doświadczenia w pracy w poradni internistycznej bądź podstawowej opieki zdrowotnej. Ponadto wymagamy umiejętności poruszania się po źródłach naukowych oraz szerokich zainteresowań medycznych. Praca polega na gromadzeniu i tworzeniu treści medycznych w oparciu o aktualną wiedzę. Poszukujemy lekarzy, którzy są w stanie poświęcić nam przynajmniej 60 godzin swojej pracy miesięcznie.
Poznaj szczegóły

Pozostańmy w kontakcie