O nas

Dlaczego to robimy?

Chcemy żyć w świecie w którym ludzie żyją długo i w dobrym zdrowiu - nie cierpiąc i nie umierając z powodu chorób, którym można było zapobiec.

Naszą misję realizujemy poprzez tworzenie bezpłatnej i ogólnodostępnej platformy bazującej na sztucznej inteligencji i najnowszej wiedzy medycznej.

Labplus to coś więcej niż aplikacja do zamawiania badań, to Twój asystent zdrowia, dzięki któremu będziesz żył dłużej!

Nasze wartości

człowiek jest najważniejszy

Człowiek jest najważniejszy

Człowiek jest najważniejszy
Wierzymy, że stawiając człowieka w centrum platformy możemy skuteczniej zadbać o jego zdrowie. Każda funkcja aplikacji Labplus powstaje z myślą o użytkowniku i jego potrzebach.
człowiek jest najważniejszy

Zdrowie fundamentem rozwoju

Zdrowie fundamentem rozwoju
Zdrowie jest podstawą rozwoju jednostki i całego społeczeństwa. Wierzymy w równy dostęp do opieki medycznej – bez względu na wiek, płeć i rasę. Dlatego dostęp do platformy Labplus zawsze będzie bezpłatny.
człowiek jest najważniejszy

Technologia w służbie człowiekowi

Technologia w służbie człowiekowi
Nasze innowacyjne podejście polega na wykorzystaniu najnowszej wiedzy medycznej i zaawansowanych algorytmów sztucznej inteligencji jako uzupełnienia roli lekarza w interpretacji stanu zdrowia.
człowiek jest najważniejszy

Bezpieczeństwo i poufnosć danych

Bezpieczeństwo i poufnosć danych
Informacje dotyczące zdrowia są najcenniejsze. Jako podmiot medyczny kładziemy szczególny nacisk na ich bezpieczeństwo. Wszystkie dane w systemie są szyfrowane i nikt poza Tobą nie ma do nich dostępu.
człowiek jest najważniejszy

Prosty i użyteczny przekaz

Prosty i użyteczny przekaz
Dokładamy starań, aby trudne, skomplikowane pojęcia i procedury medyczne stały się przejrzyste i zrozumiałe dla każdego użytkownika. Chcemy, aby każdy mógł zadbać o swoje zdrowie.
człowiek jest najważniejszy

Kompleksowe podejście

Kompleksowe podejście
Wspieramy Twoje zdrowie na wielu poziomach: aktywności fizycznej, nawyków żywieniowych, stosowanych używek, przyjmowanych leków i suplementów jak i występujących chorób, czy obciążeń rodzinnych.

Labplus tworzą ludzie z pasją

Nasz zespół to najlepsi specjaliści z dziedziny medycyny i technologii. Jesteśmy zmotywowani, aby osiągnąć nadrzędny cel naszego projektu jakim jest wydłużenie i poprawa jakości życia naszego społeczeństwa.

ZESPÓŁ MEDYCZNY

Profesor Grzegorz Mazur

Grzegorz Mazur

Profesor

Grzegorz Mazur

Profesor

Specjalista chorób wewnętrznych, hematologii i transplantologii klinicznej, kierownik Katedry i Kliniki Chorób Wewnętrznych, Zawodowych, Nadciśnienia Tętniczego i Onkologii Klinicznej w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Konsultant wojewódzki w dziedzinie chorób wewnętrznych, przewodniczący Rady Dyscypliny Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, posiada wieloletnie doświadczenie w kierowaniu pracami badawczo-rozwojowymi.
Profesor Rafał Poręba

Rafał Poręba

Profesor

Rafał Poręba

Profesor

Specjalista chorób wewnętrznych, kardiologii, diabetologii oraz angiologii, profesor nadzwyczajny w Katedrze i Klinice Chorób Wewnętrznych, Zawodowych, Nadciśnienia Tętniczego i Onkologii Klinicznej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
Profesor Aleksandra Butrym

Aleksandra Butrym

Profesor

Aleksandra Butrym

Profesor

Specjalista chorób wewnętrznych oraz hematologii, profesor nadzwyczajny i kierownik Zakładu Profilaktyki i Leczenia Nowotworów Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.
Dr n. med. Siddarth Agrawal

Siddarth Agrawal

Dr n. med.

Siddarth Agrawal

Dr n. med.

Lekarz, naukowiec, wykładowca akademicki. Laureat honorowego wyróżnienia Polskiej Akademii Nauk „Laur Medyczny im. ”Wacława Mayzyla”, stypendysta Ministra Zdrowia oraz Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, laureat „Supertalenty w Medycynie 2019" Pulsu Medycyny.
Lekarz Justyna Gołębiowska

Justyna Gołębiowska

Lekarz

Justyna Gołębiowska

Lekarz

Lekarz, absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, związana zawodowo z Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym we Wrocławiu.
Lekarz Renata Pilarczyk

Renata Pilarczyk

Lekarz

Renata Pilarczyk

Lekarz

Lekarz, absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, asystent w I Klinice Ginekologii i Położnictwa Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, uczestniczka studiów doktoranckich na Wydziale Lekarskim Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, członek Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.
Lekarz Barbara Kącka

Barbara Kącka

Lekarz

Barbara Kącka

Lekarz

Lekarz, absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum.
Bio-tech Agnieszka Pawelak

Agnieszka Pawelak

Lekarz

Agnieszka Pawelak

Lekarz

Absolwent kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Autorka licznych publikacji naukowych oraz wystąpień konferencyjnych. Laureatka programu stypendialnego 100 na 100 im. H. Konopackiej i I. Matuszewskiego dla 100 najlepszych studentów w Polsce.
Lekarz Rafał Krajewski

Rafał Krajewski

Lekarz

Rafał Krajewski

Lekarz

Lekarz, absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, uczestnik studiów podyplomowych "Prawo Medyczne i Bioetyka" Katedry Prawa Karnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
Bio-tech Sebastian Makuch

Sebastian Makuch

Bio-tech

Sebastian Makuch

Bio-tech

Absolwent Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Wrocławskiego, uczestnik studiów doktoranckich na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Bio-tech Mateusz Dróżdż

Mateusz Dróżdż

Bio-tech

Mateusz Dróżdż

Bio-tech

Specjalista w zakresie biotechnologii, stypendysta programu "Fulbright" z doświadczeniem w realizacji prac badawczych na Uniwersytecie Medycznym w Dallas, Texas w Stanach Zjednoczonych.


ZESPÓŁ TECHNOLOGICZNY

CTO Jakub Górowski

Jakub Górowski

CTO

Jakub Górowski

CTO

Doświadczony programista i kierownik projektów IT. Swoje doświadczenie budował podczas pracy przy systemach z branży edukacyjnej i wydawniczej w Polsce i na Świecie. Posiada kompetencje z zakresu architektury oprogramowania, zarządzania pracą zespołu, algorytmiki oraz struktur danych.
Doktor, Data scientist Bartłomiej Bartoszewicz

Bartłomiej Bartoszewicz

Doktor, Data scientist

Bartłomiej Bartoszewicz

Doktor, Data scientist

Menedżer, analityk, wykładowca akademicki, doktor nauk ekonomicznych specjalizujący się w ekonometrii i statystyce. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu badań przemysłowych i kierowaniu pracami zespołu matematyków, statystyków i programistów. Współautor szeregu modeli uczenia maszynowego na potrzeby jednego z liderów branży finansowej w Polsce.
Senior developer Łukasz Górowski

Łukasz Górowski

Senior developer

Łukasz Górowski

Senior developer

Specjalista ds. oprogramowania z ponad 20 letnim doświadczeniem zawodowym. Uczestniczył przy tworzeniu systemów z branży budowlanej, turystycznej oraz medycznej. Posiada szeroką wiedzę z zakresu zabezpieczeń systemów informatycznych.
Senior developer Paweł Stramecki

Paweł Stramecki

Senior developer

Paweł Stramecki

Senior developer

Programista z 10-letnim doświadczeniem w tworzeniu oprogramowania dla wielu firm działających w różnych dziedzinach rynku (turystyka, handel, ubezpieczenia, administracja), gdzie zdobył doświadczenie z zakresu projektowania systemów, programowania, zarządzania zespołem programistów.
Algorithm engineer Anadi Agrawal

Anadi Agrawal

Algorithm engineer

Anadi Agrawal

Algorithm engineer

Zdobywca srebrnego medalu na Mistrzostwach Świata w Programowaniu Zespołowym (ICPC 2019) - najbardziej prestiżowych zawodów w programowaniu. Złoty medalista Międzynarodowej Olimpiady Informatycznej IOI 2018 (Tsukuba, Japonia) oraz IOI 2017 (Teheran, Iran). Złoty medalista Centralnej Europejskiej Olimpiady Informatycznej 2017, 2018.
Administrator sieci Dawid Łuczak

Dawid Łuczak

Administrator sieciZESPÓŁ ADMINISTRACYJNY

Office manager Marta Wojciechowska

Marta Wojciechowska

Office manager

Prawnik Grzegorz Słocki

Grzegorz Słocki

Prawnik

Pobierz aplikację i ciesz się zdrowiem!