Świętujemy zakończenie prestiżowego programu Google for Startups

k.chojnacka@labplus.pl
11.12.2023
Świętujemy zakończenie prestiżowego programu Google for Startups

Świętujemy zakończenie prestiżowego programu Google for Startups – Growth Academy: AI for Health. To wyjątkowe doświadczenie umożliwiło nam zdobycie cennej wiedzy oraz współpracę z ekspertami branżowymi, aby skutecznie realizować naszą wizję bycia złotym standardem.

Labplus z powodzeniem ukończył program Google for Startups – Growth Academy: AI for Health. To dla nas ogromne wyróżnienie być jednym z trzydziestu startupów uczestniczących w tym programie, a jednocześnie jednym z czterech reprezentujących Polskę. Program ten, organizowany przez Google, stanowi inicjatywę wspierającą najlepsze startupy w szybszym skalowaniu i wprowadzaniu innowacji z wykorzystaniem sztucznej inteligencji w medycynie.

W trakcie trzech intensywnych miesięcy nasz zespół miał okazję uczestniczyć w serii warsztatów, spotkań oraz wykładów, które odbywały się zarówno w Londynie, jak i Warszawie. W ramach programu Growth Academy: AI for Health mieliśmy okazję współpracować z doświadczonymi mentorami Google, ekspertami z branży oraz innymi startupami, co umożliwiło nam dzielenie się najlepszymi praktykami.

Nasze doświadczenie w programie Google for Startups było niezwykle cenne. Siddarth, nasz CEO, oraz Szczepan, Chief Growth Officer, reprezentowali Labplus podczas warsztatów, wykładów i spotkań. Program wniósł dużą wartość w działalność naszej firmy w obszarze komunikacji, produktu i rozwoju, a nasza współpraca z innymi startupami oraz Google for Startups trwa nadal, aby nasza wizja bycia złotym standardem diagnostycznym stała się rzeczywistością.

Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego prestiżowego programu, i składamy serdeczne podziękowania Google oraz wszystkim startupom, z którymi mieliśmy okazję współpracować. Doświadczenia w Growth Academy: AI for Health stanowią solidną podstawę dla naszego rozwoju.