Sukces Labplus: 100% bezpieczeństwa i wysoka skuteczność w najnowszym badaniu klinicznym!

k.chojnacka@labplus.pl
04.10.2023
Sukces Labplus: 100% bezpieczeństwa i wysoka skuteczność w najnowszym badaniu klinicznym!

Labplus świętuje triumf: nasze najnowsze badanie potwierdza 100% bezpieczeństwa i imponujący spadek niepotrzebnych wizyt lekarskich o 40%! To przełom dla zdrowia pacjentów!

W Labplus mamy powód do wielkiej radości! Wyniki naszego najnowszego badania klinicznego potwierdzają, że nasza wizja złotego standardu diagnostycznego i natychmiastowej informacji medycznej dla pacjentów urzeczywistnia się. To dla nas ogromny przełom!

Badanie kliniczne, uznawane za złoty standard oceny bezpieczeństwa i skuteczności technologii medycznych, realizowane było w ramach grantu badawczego Narodowego Centrum Badań i Rozwoju przy współpracy z największą i czołową instytucją naukową – Śląskim Uniwersytetem Medycznym w Katowicach.

Kierownikiem badania był prof. dr hab. Jerzy Chudek, kierownik Kliniki Chorób Wewnętrznych i Chemioterapii Onkologicznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, członek korespondent Polskiej Akademii Nauk, który posiada interdyscyplinarne doświadczenie kliniczne jako specjalista chorób wewnętrznych, nefrologii, angiologii, hipertensjologii, onkologii klinicznej i transplantologii.  

W badaniu klinicznym, obejmującym 101 pacjentów, osiągnęliśmy czułość w wykrywaniu stanu zagrożenia życia lub zdrowia na poziomie 100%, czułość w identyfikacji pacjentów w wymagających pilnej opieki na poziomie 92,3% oraz imponującą dokładność – zgodność interpretacji z osądem lekarza specjalisty na poziomie 74,3%. Nasza technologia okazała się niezwykle skuteczna, eliminując niepotrzebne wizyty lekarskie o aż 40%. Co ważne, to nie tylko liczby na papierze – to realny wpływ na życie pacjentów, dzięki oszczędności czasu, stresu i poprawie zdrowia. 

Wyniki badania dowodzą, że w Labplus możemy bezpiecznie i skutecznie pomagać pacjentom. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszego badania, dostępnych w artykule pod podanym linkiem.

 

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę niezwykłego zespołu badawczego ze Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, naszego Chief of Science, Bartłomieja Bartoszewicza, naszej Dyrektorki Medycznej dr Agnieszki Kuś, dr. Leopolda Rehana oraz Rady Medycznej i całego zespołu Labplus. Bardzo się cieszymy, że możemy razem kierować pacjentów ku lepszej i zdrowszej przyszłości!