Złoty standard staje się faktem: Rewolucja w diagnostyce laboratoryjnej

Kinga Chojnacka
27.05.2024
Złoty standard staje się faktem: Rewolucja w diagnostyce laboratoryjnej

Po 5 latach intensywnych badań i rozwoju udało nam się osiągnąć to, co wydawało się niemożliwe – zrozumienie wyników badań laboratoryjnych stało się tak proste i szybkie, jak zamówienie Ubera. Pokonaliśmy liczne wyzwania naukowe i badawcze, przeprowadziliśmy rygorystyczną walidację kliniczną, spełniliśmy najwyższe normy bezpieczeństwa i skuteczności, zdobyliśmy niezbędne certyfikaty i dynamicznie rozszerzyliśmy zakres interpretowanych badań. Przede wszystkim jednak zbudowaliśmy zaufanie i satysfakcję wśród pacjentów i partnerów medycznych. Wytrwaliśmy, bo wiedzieliśmy, że przełomowe zmiany w medycynie wymagają czasu i determinacji.

Dziś z dumą ogłaszamy, że nasz cel – wprowadzenie nowego złotego standardu w diagnostyce laboratoryjnej – staje się rzeczywistością. Od teraz każdy pacjent naszego pierwszego partnera, laboratorium Labmed, otrzyma nie tylko wyniki badań, ale także jasną i zrozumiałą informację na temat swojego zdrowia. I co najważniejsze – bez dodatkowych opłat!

Jak to działa?

  1. Zrób badania: Udaj się do laboratorium Labmed i wykonaj badania.
  2. Odbierz opis: Zaloguj się do panelu odbioru wyników online i kliknij „Odbierz opis wyników”.
  3. Odpowiedz na pytania: Udziel odpowiedzi na kilka pytań medycznych.
  4. Otrzymaj raport: W mniej niż 2 minuty otrzymasz jasny i zrozumiały raport o swoim stanie zdrowia.

Dlaczego to ważne? 

Zrozumienie wyników badań to klucz do zdrowia. Brak wiedzy prowadzi do stresu, niepokoju i gorączkowego poszukiwania odpowiedzi w Internecie, a w konsekwencji do błędnych decyzji zdrowotnych. Codziennie ćwierć miliona Polaków odbiera wyniki badań. Ponad 37 tysięcy z nich ryzykuje późnym rozpoznaniem choroby, a 7 tysięcy naraża swoje życie, nie otrzymując natychmiastowej pomocy medycznej. A wszystko to dlatego, że nie wiedzą, co znaczą ich wyniki. Mówimy o ponad 40 tysiącach Polaków dziennie!

Szybka i rzetelna informacja, to nie tylko oszczędność czasu, pieniędzy i nerwów, ale przede wszystkim lepsza opieka medyczna. Pacjenci, którzy rozumieją swoje wyniki, mogą szybciej podjąć odpowiednie kroki i uzyskać niezbędną pomoc.

 

Cieszymy się na przyszłość

Już wkrótce nowy standard będzie dostępny w kolejnych placówkach. Dzięki temu, przychodząc na badania, otrzymamy nie tylko wyniki, ale przede wszystkim to, czego naprawdę potrzebujemy – wiedzę, spokój, bezpieczeństwo i kontrolę nad swoim zdrowiem.

 

Dowiedz się więcej, jak pomagamy pacjentom i dołącz do nas w tej rewolucji diagnostycznej!